"Gdyby Kobiety To Wiedziały, Związki By Się Nie Rozpadały"

Cześć, z tej strony Patrycja Misiewicz. Od długiego już czasu zajmuję się relacjami damsko – męskimi.

Śmiało mogę powiedzieć, że związki między kobietami i mężczyznami są moją pasją. Daj mi proszę 10 minut a pokaże Ci jak możesz poprawić relację ze swoim mężczyzną.

Też masz taki problem?

Czy nie jest tak, że nie masz takiej relacji jaką byś chciała?

Prawdopodobnie zgodzisz się ze mną również, że w Twoim związku jest dużo rutyny a sprawy między Tobą a Twoim mężczyzną nie układają się najlepiej.

Czy przyłapujesz się na tym, że marzysz o idealnym związku?

Posłuchaj pewnej historii...

Pewna kobieta, nazwijmy ją Marta, poznała cudownego faceta. Na początku był dla niej miły, opiekuńczy, ciągle zaskakiwał ją spontanicznymi niespodziankami. Wszystko było dobrze, dopóki nie zaczęli być ze sobą już kilka miesięcy. Po takim czasie uczucie zaczęło wygasać a Marta nie mogła nic z tym zrobić.

Pewnego dnia przyjaciółka Marty powiedziała jej kilka bezcennych rad dotyczących związku. Marta na początku sceptycznie do nich podeszła. Zależało jej jednak na tym związku i postanowiła, że wykorzysta je w praktyce.

Skracając już całą historię, okazało się, że po dwóch miesiącach jej związek znowu przeszyła doza namiętności. Chcesz dowiedzieć się jakie to były rady? Koniecznie czytaj dalej.

Jak nauczyć się budować trwały związek?

Wyobraź sobie teraz, że za 2 miesiące masz wymarzony związek ze swoim mężczyzną. Pewnie masz tak, jak większość kobiet. Wiele z nas marzy o udanym związku. To wszystko jest możliwe. Wystarczy zastosować kilka bezcennych rad.

Jakby to było, gdybyś mogła pochwalić się przyjaciółkom, że Twój związek wypełnia namiętność? Kiedy będziesz miała świetny związek, Twoja pewność siebie wystrzeli w górę i będziesz bardziej spełnioną kobietą.

Co możesz z tym zrobić?

Możesz oczywiście czytać wiele książek o związkach, ale czy na pewno masz tak dużo wolnego czasu?

Są oczywiście różni specjaliści i psycholodzy, którzy pomogą Ci pracować nad związkiem ale czy na pewno chcesz tracić czas i pieniądze na długotrwałe przesiadywanie w pokojach terapeutycznych?

W Internecie jest mnóstwo darmowych artykułów ale ich skuteczność jest bardzo wątpliwa.

Chcę Ci pokazać coś dużo lepszego

To, co dla Ciebie przygotowałam to 14 dniowy kurs odbudowy związku. Jest to poradnik, który napisałam po kilku latach nauki, oraz praktyki w budowaniu związku. Dzięki temu dostajesz ode mnie wiedzę, którą możesz zastosować jeszcze dzisiaj.

Czego się nauczysz?

 • Dzień 1 – „Co sprawia, że twój związek staje się lepszy?”

 • Dzień 2 – „Zrozumienie mężczyzny”

 • Dzień 3 – „Mężczyźni różnią się od kobiet”

 • Dzień 4 – „Podstawa zmiany”

 • Dzień 5 – „Twoje szczęście”

 • Dzień 6 – „On byłby wdzięczny, gdybyś…”

 • Dzień 7 – „Dotyk i czułość”

 • Dzień 8 – „Kiedy on się oddala”

 • Dzień 9 – „Kiedy on zrobi coś, co ci się nie podoba”

 • Dzień 10 – „Co zrobić, kiedy chcesz otrzymywać więcej”

 • Dzień 11 – „Zadbaj o siebie”

 • Dzień 12 – „Jakie podejście mieć do mężczyzny?”

 • Dzień 13 – „Kiedy on czuje się kochany?”

 • Dzień 14 – „Drobiazgi, które urozmaicą i ulepszą twój związek”

Oto 4 powody, które sprawiają, że 96,3% kobiet, które zapiszą się na ten kurs zaczyna odbudowywać swój związek i tworzy silną relację z mężczyzną.

Oto, co zyskujesz dzięki mojemu kursowi

 • Przez 14 dni będziesz otrzymywać lekcje, dotyczące poprawy Twojego związku. Dzięki temu będziesz mieć dużo czasu na zastosowanie tej wiedzy krok po kroku.

 • Raz na zawsze pozbędziesz się rutyny, która pojawia się w każdym związku. Wszystkie koleżanki będą Ci zazdrościły tak wspaniałego związku.

 • Pokażę Ci krok po kroku, jak zrozumieć mężczyznę i wskażę różnice między mężczyznami a kobietami. Roziąże to wiele niejasności w Waszym związku.

 • Odkryjesz w jaki sposób wyznaczać granicę. Pomoże Ci to w budowaniu trwałego związku.

 ale, to nie wszystko

dodatkowo mam dla Ciebie

 • Możliwość testowania tej wiedzy przez 365 dni. Oznacza to, że masz cały rok na sprawdzenie tej wiedzy. Jeśli w ciągu 365 dni Twój związek się nie poprawi, to dostaniesz całkowity zwrot wpłaty. Dzięki temu Ty nic nie ryzykujesz. 

Dlaczego daję Ci taką gwarancję? Ponieważ jestem pewna swojej wiedzy w 110%

Zobacz, co o tym kursie pisze Ana Mieszkowska, autorka bloga Leyraa.

Pewność że to działa, sprawdziłam na znajomej parze, której niezbyt dobrze się ostatnio układało... kurs im pomógł i gdy ostatnio byłam u nich w odwiedziny, wszystko było ok. A to dopiero pierwsza część!
Opinii na temat proponowanych ćwiczeń zaczerpnęłam również wśród swoich najbliższych kolegów. Ich męska opinia potwierdziła słuszność proponowanych ćwiczeń, i ucieszeni byli, że ktoś wreście zrozumiał ich sposób myślenia :)
 
Ana Mieszkowska
http://leyraa.blogspot.com/2017/03/relacje-damsko-meskie-czyli-jak.html

Jeżeli chcesz już teraz przejść do przycisku kup teraz to muszę Cię powstrzymać. Przygotowałam dla Ciebie specjalny BONUS o wartości 147 złotych.

 • Bonus # 1 -  Konsultacje e-mail. Przez miesiąc od zakupu kursu masz możliwość konsultacji. Możesz napisać do mnie maila i prosić o doradztwo w sprawach związkowych.  

Normalnie tego typu produkt to cena 197 złotych …. w związku z tym, że chę dotrzeć do jak największej ilości kobiet, nie zapłacisz 197 złotych, ani też 147 złotych.

Twoja inwestycja to tylko 97 złotych

Jest jednak zła wiadomość. Po wyprzedaniu 200 sztuk cena wzrośnie do 147 złotych. Nie jestem w stanie utrzymać długo tak niskiej ceny, dlatego warto podjąć szybką decyzję już teraz.

Tylko 97 złotych

Weź pod uwagę, że natychmiast po dokonaniu transakcji otrzymujesz gratisy o wartości 147 złotych.

Najczęściej zadawane pytania

Czy to zadziała w moim przypadku?

Tak. Nie ważne ile masz lat i w jakim związku jesteś. Ta wiedza jest uniwersalna. Sprawdzona przez wielu badaczy psychologii. Jeśli jeszcze nie jesteś w związku, to nie ma problemu. Już dzisiaj możesz zacząć się tego uczyć. Na pewno pomoże Ci to w przyszłości. Będziesz lepiej przygotowana.

Czy produkt działa?

Oczywiście. Wiedzę dostajesz od praktyka. Dodatkowo daje Ci aż rok gwarancji satysfakcji

Czy Ty się na tym znasz?

Tak. Przeczytałam mnóstwo książek i przerabiałam kursy. Wiedzę sprawdziłam w praktyce i spisałam swoje doświadczenia.

Kiedy otrzymam kurs?

Pierwszą lekcję dostaniesz natychmiast na adres email, który podasz w zamówieniu. Kolejne lekcje będziesz otrzymywać każdego kolejnego dnia o tej samej godzinie. Wszystkie lekcje będą w formacie PDF. 

Gwarancja satysfakcji

Wyobraź sobie, że przez 365 dni możesz sprawdzać mój produkt.

Posłuchaj. W tekście mogę napisać wszystko. Mogę wysłać Ci ten kurs i zapomnieć o transakcji. Ja jednak wyznaję taką zasadę, że nie chcę, aby klient był zadowolony. Pragę, by był zachwycony. Dlatego otrzymujesz 365 dni bezwzględnej gwarancji satysfakcji. Jeżeli produkt Ci się nie spodoba, dostajesz zwrot pieniędzy a kurs możesz zachować sobie jako prezent.

Jeżeli chcesz otrzymać kurs i już za kilka dni zacząć naprawiać swój związek, to przejdź teraz do formularza zamówienia i odbierz gratisy o wartości 147 złotych.

Twoja inwestycja to:

197zł  teraz tylko  97zł

Możliwość wystawienia faktury

97 złotych przez 14 dni, to 7 złotych dziennie. Jest to cena jednej filiżanki kawy w kawiarni. Pomyśl przez chwilę, czy zrezygnowałabyś przez 14 dni z kawy jeśli to miałoby naprawić relację z Twoim mężczyzną?

PAMIĘTAJ! Codziennie przez 14 dni, dostaniesz jednego maila z lekcją. Lekcje będą w formacie PDF. 

Kontakt

patrycjamisiewicz13 (at) gmail.com

W miejsce (at) wstaw @

Ile będę czekać na ten kurs?

Kurs jest w formie PDF, dlatego w ciągu 10 minut po opłaceniu zamówienia, możesz od razu wziąć się do czytania pierwszej lekcji!

Nie musisz czekać na kuriera, czy listonosza.

PS

Przez 14 dni będziesz otrzymywać lekcje, dotyczące poprawy Twojego związku. Dzięki temu będziesz mieć dużo czasu na zastosowanie tej wiedzy krok po kroku.

Raz na zawsze pozbędziesz się rutyny, która pojawia się w każdym związku. Wszystkie koleżanki będą Ci zazdrościły tak wspaniałego związku.

Pokażę Ci krok po kroku, jak zrozumieć mężczyznę i wskażę różnice między mężczyznami a kobietami. Roziąże to wiele niejasności w Waszym związku.

Odkryjesz w jaki sposób wyznaczać granicę. Pomoże Ci to w budowaniu trwałego związku.

PPS

Weź pod uwagę, że produkt znika w szybkim tempie. W tej cenie i z tymi gratisami udostępniam tylko 200 sztuk. Warto się pospieszyć.

Patrycja Misiewicz

Copyright © 2017. Patrycja Misiewicz | Regulamin | Polityka prywatności 

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.